Kätte on jõudud aeg valmistuda järgmiseks ehitushooajaks ning registreerida ettevõte Eesti Näituste messikeskuses toimuvale rahvusvahelisele ehitusmessile Eesti ehitab 2019, mis toimub 3.–6. aprillini 2019.

Messi projektijuhi Epp Sultsmanni sõnul on huvi registreerimise vastu olnud väga suur, pindasid on broneeritud alates eelmise messi lõppemisest.

„Samas ei ole veel hiljaks jäänud ka need, kes alles nüüd teevad otsuse messil osaleda,“ sõnas Sultsmann. Sündmuse vastu tuntakse huvi ka kaugemalt ning juba on selge, et messile on järgmisel aastal oodata uusi riike. Teiste seas on tulemas näiteks looduslikke puitkiust isolatsioonimaterjale pakkuv Norra ettevõte Hunton.

Üldised trendid ehitusturul annavad 2019. aasta messile küll energiasäästu fookuse, kuid korraldaja sõnutsi on oodatud ettevõtted kogu ehitusvaldkonna laiast spektrist.

„Ehitusmessi ruumiprogramm on planeeritud sarnaselt mulluse messiga. Messikeskuse A-hall on seminaride päralt, messiala on B-, C- ja D-hallis ning spetsiaalselt ehitusmessiks püstitatavas E-hallis ning avaväljakutel,“ kirjeldas Sultsmann plaani.

Messile registreerimise lõpptähtaeg on 31. jaanuar 2019.

Lisainfo: www.eestiehitab.ee